Klub je u sastavu:
NS Velika Gorica

Natječe se u:
Prva ŽNL

Godina osnutka:
1934

 

Seniori

Kontakt osoba: Marijo Treščec (095 594 9347)

Igra kao domaćin: Nedjelja popodne

Boja majice (domaćin): Plava

 
 

Trenutna tablica

O P N I Gol razlika Forma B
1 Kupa 27 19 5 3 64:24 P P P N 62
2 Mladost Obrezina 27 19 3 5 73:17 P P P N 60
3 Meštrica 27 16 5 6 66:30 P I P P 53
4 Vatrogasac 27 16 3 8 61:33 I P P P 51
5 Kloštar 27 15 5 7 50:36 P P I I 50
6 Milka Trnina 27 11 6 10 68:41 I P I P 39
7 Lonja 27 11 5 11 45:47 N I P N 38
8 Ban Jelačić 27 10 6 11 47:57 N I N I 36
9 Dinamo Hidrel 27 9 5 13 32:33 P I I P 32
10 Buna 27 8 7 12 34:47 N I I P 31
11 Dubrava 27 8 6 13 31:51 I P N P 30
12 Gaj 27 8 2 17 36:70 I I I I 26
13 Posavec 27 7 4 16 28:55 I I P I 25
14 Ostrna 27 4 6 17 22:86 I I N I 18
15 Zvekovac 14 0 2 12 8:38 I I I I 2
 

Raspored

Prethodno kolo (30. kolo)
Posavec
Buna
0
1
Mladost Obrezina
Kupa
1
1
Milka Trnina
Ostrna
12
0
Ban Jelačić
Dubrava
1
3
Dinamo Hidrel
Kloštar
4
0
Meštrica
Gaj
3*
0
 

Arhiva rezultata

29. kolo
Gaj
Posavec
1
2
Kloštar
Meštrica
2
5
Vatrogasac
Dinamo Hidrel
2
0
Dubrava
Lonja
4
4
Ostrna
Ban Jelačić
1
1
Kupa
Milka Trnina
3
2
Buna
Mladost Obrezina
1
5
28. kolo
Posavec
Mladost (O)
0
2
Milka Trnina
Buna
7
1
Ban Jelačić
Kupa
0
4
Lonja
Ostrna
8
0
Meštrica
Vatrogasac
0
2
Gaj
Kloštar
2
5
27. kolo
Kloštar
Posavec
2
1
Vatrogasac
Gaj
6
0
Dubrava
Dinamo Hidrel
4
2
Kupa
Lonja
7
1
Buna
Ban Jelačić
1
1
Mladost Obrezina
Milka Trnina
3
0
26. kolo
Posavec
Milka Trnina
0
0
Ban Jelačić
Mladost Obrezina
1
8
Lonja
Buna
1
1
Dinamo Hidrel
Ostrna
1
0
Meštrica
Dubrava
4
0
Kloštar
Vatrogasac
3
2
25. kolo
Vatrogasac
Posavec
3
1
Dubrava
Gaj
4
2
Ostrna
Meštrica
0
3
Kupa
Dinamo Hidrel
2
0
Mladost Obrezina
Lonja
2
0
Milka Trnina
Ban Jelačić
4
0
24. kolo
Posavec
Ban Jelačić
1
0
Lonja
Milka Trnina
3
2
Dinamo Hidrel
Buna
0
0
Meštrica
Kupa
1
1
Gaj
Ostrna
2
1
Kloštar
Dubrava
2
1
23. kolo
Dubrava
Vatrogasac
0
0
Ostrna
Kloštar
0
4
Kupa
Gaj
3
1
Buna
Meštrica
0
2
Mladost Obrezina
Dinamo Hidrel
3
0
Ban Jelačić
Lonja
6
0
22. kolo
Posavec
Lonja
3
1
Dinamo Hidrel
Milka Trnina
1
2
Meštrica
Mladost Obrezina
0
3
Gaj
Buna
2
1
Kloštar
Kupa
0
2
Vatrogasac
Ostrna
10
0
21. kolo
Dubrava
Posavec
1
0
Kupa
Vatrogasac
2
1
Buna
Kloštar
1
1
Mladost Obrezina
Gaj
3
0*
Milka Trnina
Meštrica
1
2
Ban Jelačić
Dinamo Hidrel
3
0
20. kolo
Dinamo Hidrel
Lonja
1
0
Meštrica
Ban Jelačić
5
0
Gaj
Milka Trnina
1
1
Kloštar
Mladost Obrezina
1
0
Vatrogasac
Buna
2
3
Dubrava
Ostrna
2
1
19. kolo
Lonja
Meštrica
0
0
Mladost Obrezina
Vatrogasac
2
1
Ostrna
Posavec
0
0
Ban Jelačić
Gaj
2
3
Kupa
Dubrava
3
0
Milka Trnina
Kloštar
1
1
18. kolo
Posavec
Dinamo Hidrel
2
1
Gaj
Lonja
2
1
Kloštar
Ban Jelačić
1
1
Vatrogasac
Milka Trnina
2
0
Dubrava
Buna
1
0
Ostrna
Kupa
0
0
17. kolo
Kupa
Posavec
2
1
Buna
Ostrna
1
1
Mladost Obrezina
Dubrava
3
0
Ban Jelačić
Vatrogasac
3
3
Lonja
Kloštar
3
1
Dinamo Hidrel
Meštrica
0
1
16. kolo
Posavec
Meštrica
1
3
Gaj
Dinamo Hidrel
0
3
Vatrogasac (K)
Lonja
2
0
Dubrava
Milka Trnina
2
0
Ostrna
Mladost Obrezina
0
5
Kupa
Buna
3
1
15. kolo
Buna
Posavec
6
1
Kupa
Mladost Obrezina
2
1
Ostrna
Milka Trnina
1
5
Dubrava
Ban Jelačić
1
1
Vatrogasac
Zvekovac
4
1
Kloštar
Dinamo Hidrel
1
1
Gaj
Meštrica
2
6
14. kolo
Posavec
Gaj
2
1
Meštrica
Kloštar
3
2
Dinamo Hidrel
Vatrogasac
1
2
Lonja
Dubrava
1
1
Ban Jelačić
Ostrna
4
3
Milka Trnina
Kupa
0
2
Mladost Obrezina
Buna
5
0
13. kolo
Mladost Obrezina
Posavec
7
0
Buna
Milka Trnina
1
1
Kupa
Ban Jelačić
5
2
Ostrna
Lonja
0
1
Dubrava
Zvekovac
1
0
Vatrogasac
Meštrica
3
2
Kloštar
Gaj
2
0
12. kolo
Posavec
Kloštar
2
2
Gaj
Vatrogasac
1
2
Dinamo Hidrel
Dubrava
1
1
Zvekovac
Ostrna
1
1
Lonja
Kupa
1
2
Ban Jelačić
Buna
2
0
Milka Trnina
Mladost Obrezina
1
1
11. kolo
Milka Trnina
Posavec
3
0
Mladost Obrezina
Ban Jelačić
4
0
Buna
Lonja
3
1
Kupa
Zvekovac
5
0
Ostrna
Dinamo Hidrel
0
0
Dubrava
Meštrica
0
1
Vatrogasac
Kloštar
2
0
10. kolo
Posavec
Vatrogasac
1
2
Gaj
Dubrava
3
1
Meštrica
Ostrna
5
0
Dinamo Hidrel
Kupa
1
0
Zvekovac
Buna
0
1
Lonja
Mladost Obrezina
2
0
Ban Jelačić
Milka Trnina
3
0
9. kolo
Ban Jelačić
Posavec
3
3
Milka Trnina
Lonja
2
0
Mladost Obrezina
Zvekovac
2
0
Buna
Dinamo Hidrel
2
0
Kupa
Meštrica
6
3
Ostrna
Gaj
1
4
Dubrava
Kloštar
0
3
8. kolo
Vatrogasac
Dubrava
3
0
Kloštar
Ostrna
5
0
Gaj
Kupa
3
1
Meštrica
Buna
1
1
Dinamo Hidrel
Mladost Obrezina
0
2
Zvekovac
Milka Trnina
1
4
Lonja
Ban Jelačić
0
1
7. kolo
Lonja
Posavec
3
1
Ban Jelačić
Zvekovac
5
1
Milka Trnina
Dinamo Hidrel
2
2
Mladost Obrezina
Meštrica
2
1
Buna
Gaj
4
0
Kupa
Kloštar
0
2
Ostrna
Vatrogasac
3
0
6. kolo
Posavec
Dubrava
3
1
Vatrogasac
Kupa
1
1
Kloštar
Buna
3
1
Gaj
Mladost Obrezina
1
1
Meštrica
Milka Trnina
6
1
Dinamo Hidrel
Ban Jelačić
2
1
Zvekovac
Lonja
3
4
5. kolo
Zvekovac
Posavec
0
2
Lonja
Dinamo Hidrel
2
1
Ban Jelačić
Meštrica
1
0
Milka Trnina
Gaj
6
1
Mladost Obrezina
Kloštar
1
2
Buna
Vatrogasac
0
1
Ostrna
Dubrava
3
2
4. kolo
Posavec
Ostrna
1
2
Dubrava
Kupa
1
1
Vatrogasac
Mladost Obrezina
2
0
Kloštar
Milka Trnina
2
1
Gaj
Ban Jelačić
1
2
Meštrica
Lonja
2
2
Dinamo Hidrel
Zvekovac
5
0
3. kolo
Dinamo Hidrel
Posavec
1
0
Zvekovac
Meštrica
0
0
Lonja
Gaj
2
0
Ban Jelačić
Kloštar
1
2
Milka Trnina
Vatrogasac
4
2
Buna
Dubrava
2
0
Kupa
Ostrna
2
0
2. kolo
Posavec
Kupa
0
1
Ostrna
Buna
3
1
Dubrava
Mladost Obrezina
0
1
Vatrogasac
Ban Jelačić
1
2
Kloštar
Lonja
0
1
Gaj
Zvekovac
3
1
Meštrica
Dinamo Hidrel
1
0
1. kolo
Meštrica
Posavec
6
0
Dinamo Hidrel
Gaj
4
0
Zvekovac
Kloštar
0
1
Lonja
Vatrogasac
3
0
Milka Trnina
Dubrava
6
0
Mladost Obrezina
Ostrna
6
1
Buna
Kupa
0
3