Klub je u sastavu:
NS Vrbovec

Natječe se u:
Liga pionira

Godina osnutka:
1997

 

Pioniri

Kontakt osoba: Deni Pucelj (099 2447 162)

Igra kao domaćin: Subota popodne

Boja majice (domaćin): Žuta

 
 

Trenutna tablica

O P N I Gol razlika B
1 Strmec 9 8 0 1 69:6 24
2 Milka Trnina 8 7 0 1 64:14 21
3 Rakovec 9 7 0 2 42:12 21
4 Sloboda 9 7 0 2 39:26 21
5 Graničar 11 6 0 5 30:27 18
6 Ban Jelačić 10 4 1 5 20:41 13
7 Dubrava 11 3 0 8 31:37 9
8 Gaj 8 2 2 4 23:44 8
9 Žabnica 10 2 1 7 14:45 7
10 Lonja 6 1 0 5 10:52 3
11 Mladost 0 0 0 0 0:0 0
12 Zvekovac 7 0 0 7 0:38 0
 

Raspored

Prethodno kolo (13. kolo)
Lonja
Mladost
Poništeno
Milka Trnina
Dubrava
4
0
Strmec
Žabnica
9
0
Rakovec
Graničar
2
4
Zvekovac
Gaj
-
-
Ban Jelačić
Sloboda
0
6
 

Arhiva rezultata

12. kolo
Mladost (O)
Sloboda
Poništeno
Gaj
Ban Jelačić
0
1
Graničar
Zvekovac
3
0*
Žabnica
Rakovec
0
6
Dubrava
Strmec
0
7
Lonja
Milka Trnina
-
-
11. kolo
Milka Trnina
Mladost (O)
Poništeno
Lonja
Strmec
1
15
Dubrava
Rakovec
0
1
Žabnica
Zvekovac
-
-
Graničar
Ban Jelačić
2
4
Gaj
Sloboda
-
-
10. kolo
Mladost (O)
Gaj
-
-
Sloboda
Graničar
-
-
Ban Jelačić
Žabnica
-
-
Zvekovac
Dubrava
-
-
Rakovec
Lonja
-
-
Strmec
Milka Trnina
-
-
9. kolo
Strmec
Mladost
-
-
Milka Trnina
Rakovec
2
5
Lonja
Zvekovac
-
-
Dubrava
Ban Jelačić
1
3
Žabnica
Sloboda
1
6
Graničar
Gaj
6
0
8. kolo
Mladost
Graničar
-
-
Gaj
Žabnica
2
2
Sloboda
Dubrava
3
2
Ban Jelačić
Lonja
-
-
Zvekovac
Milka Trnina
-
-
Rakovec
Strmec
-
-
7. kolo
Rakovec
Mladost
-
-
Strmec
Zvekovac
3
0
Milka Trnina
Ban Jelačić
10
2
Lonja
Sloboda
1
9
Dubrava
Gaj
8
0
Žabnica
Graničar
1
2
6. kolo
Mladost
Žabnica
-
-
Graničar
Dubrava
0
5
Gaj
Lonja
7
2
Sloboda
Milka Trnina
1
10
Ban Jelačić
Strmec
1
8
Zvekovac
Rakovec
0
14
5. kolo
Zvekovac
Mladost
-
-
Rakovec
Ban Jelačić
3
0
Strmec
Sloboda
8
1
Milka Trnina
Gaj
21
2
Lonja
Graničar
2
6
Dubrava
Žabnica
1
2
4. kolo
Mladost
Dubrava
-
-
Žabnica
Lonja
1
4
Graničar
Milka Trnina
2
3
Gaj
Strmec
-
-
Sloboda
Rakovec
3
2
Ban Jelačić
Zvekovac
3
0
3. kolo
Ban Jelačić
Mladost
3
0
Zvekovac
Sloboda
0
3
Rakovec
Gaj
-
-
Strmec
Graničar
6
0
Milka Trnina
Žabnica
8
2
Lonja
Dubrava
0
14
2. kolo
Mladost
Lonja
0
9
Dubrava
Milka Trnina
0
6
Žabnica
Strmec
3
2
Graničar
Rakovec
1
4
Gaj
Zvekovac
8
0
Sloboda
Ban Jelačić
7
2
1. kolo
Sloboda
Mladost
-
-
Ban Jelačić
Gaj
4
4
Zvekovac
Graničar
0
4
Rakovec
Žabnica
5
2
Strmec
Dubrava
11
0
Milka Trnina
Lonja
-
-