Klub je u sastavu:
NS Križ

Natječe se u:
Liga pionira

Godina osnutka:
1971

 

Pioniri

Kontakt osoba: Tomislav Kosak (091 791 4333)

Igra kao domaćin: Subota popodne

Boja majice (domaćin): Naranđasta

 
 

Trenutna tablica

O P N I Gol razlika B
1 Milka Trnina 20 17 0 3 144:27 51
2 Strmec 20 17 0 3 133:23 51
3 Sloboda 20 16 0 4 114:44 48
4 Rakovec 20 15 1 4 104:30 46
5 Ban Jelačić 20 9 2 9 54:64 29
6 Dubrava 20 9 1 10 63:44 28
7 Graničar 20 9 0 11 62:61 27
8 Žabnica 20 6 3 11 34:81 21
9 Lonja 20 4 0 16 30:145 12
10 Gaj 20 3 3 14 31:173 15
11 Mladost 0 0 0 0 0:0 0
12 Zvekovac 20 0 0 20 0:77 0
 

Raspored

Prethodno kolo (22. kolo)
Mladost Obedišće
Milka Trnina
Poništeno
Strmec
Lonja
3*
0
Rakovec
Dubrava
2
2
Zvekovac
Žabnica
0
3*
Ban Jelačić
Graničar Tučenik
2
0
Sloboda Gradec
Gaj
20
1
 

Arhiva rezultata

21. kolo
Gaj
Mladost Obedišće
Poništeno
Graničar
Sloboda Gradec
1
8
Žabnica
Ban Jelačić
3
0
Dubrava
Zvekovac
3*
0
Lonja
Rakovec
1
24
Milka Trnina
Strmec
7
0
20. kolo
Mladost Obedišće
Strmec
Poništeno
Rakovec
Milka Trnina
5
4
Zvekovac
Lonja
0
3*
Ban Jelačić
Dubrava
2
1
Sloboda Gradec
Žabnica
14
0
Gaj
Graničar Tučenik
0
14
19. kolo
Graničar Tučenik
Mladost (O)
Poništeno
Žabnica
Gaj
1
1
Dubrava
Sloboda Gradec
0
1
Lonja
Ban Jelačić
1
21
Milka Trnina
Zvekovac
3*
0
Strmec
Rakovec
2
3
18. kolo
Mladost (O)
Rakovec
Poništeno
Zvekovac
Strmec
0
3*
Ban Jelačić
Milka Trnina
1
9
Sloboda Gradec
Lonja
16
0
Gaj
Dubrava
0
14
Graničar
Žabnica
5
2
17. kolo
Žabnica
Mladost (O)
Poništeno
Dubrava
Graničar
3
0
Lonja
Gaj
10
1
Milka Trnina
Sloboda
7
0
Strmec
Ban Jelačić
7
1
Rakovec
Zvekovac
3*
0
16. kolo
Mladost (O)
Zvekovac
Poništeno
Ban Jelačić
Rakovec
0
1
Sloboda
Strmec
0
6
Gaj
Milka Trnina
0
23
Graničar
Lonja
10
2
Žabnica
Dubrava
2
3
15. kolo
Dubrava
Mladost
Poništeno
Lonja
Žabnica
0
3*
Milka Trnina
Graničar
4
1
Strmec
Gaj
8
0
Rakovec
Sloboda
2
3
Zvekovac
Ban Jelačić
0
3*
14. kolo
Mladost (O)
Ban Jelačić
Poništeno
Sloboda
Zvekovac
3
0*
Gaj
Rakovec
1
7
Graničar
Strmec
0
6
Žabnica
Milka Trnina
2
12
Dubrava
Lonja
3
0*
13. kolo
Lonja
Mladost
Poništeno
Milka Trnina
Dubrava
4
0
Strmec
Žabnica
9
0
Rakovec
Graničar
2
4
Zvekovac
Gaj
0
3*
Ban Jelačić
Sloboda
0
6
12. kolo
Mladost (O)
Sloboda
Poništeno
Gaj
Ban Jelačić
0
1
Graničar
Zvekovac
3
0*
Žabnica
Rakovec
0
6
Dubrava
Strmec
0
7
Lonja
Milka Trnina
0
3*
11. kolo
Milka Trnina
Mladost (O)
Poništeno
Lonja
Strmec
1
15
Dubrava
Rakovec
0
1
Žabnica
Zvekovac
3*
0
Graničar
Ban Jelačić
2
4
Gaj
Sloboda
0
3*
10. kolo
Mladost (O)
Gaj
Poništeno
Sloboda
Graničar
7
1
Ban Jelačić
Žabnica
1
1
Zvekovac
Dubrava
3*
0
Rakovec
Lonja
3*
0
Strmec
Milka Trnina
4
2
9. kolo
Strmec
Mladost
Poništeno
Milka Trnina
Rakovec
2
5
Lonja
Zvekovac
3*
0
Dubrava
Ban Jelačić
1
3
Žabnica
Sloboda
1
6
Graničar
Gaj
6
0
8. kolo
Mladost
Graničar
Poništeno
Gaj
Žabnica
2
2
Sloboda
Dubrava
3
2
Ban Jelačić
Lonja
3*
0
Zvekovac
Milka Trnina
0
3*
Rakovec
Strmec
3
5
7. kolo
Rakovec
Mladost
Poništeno
Strmec
Zvekovac
3
0
Milka Trnina
Ban Jelačić
10
2
Lonja
Sloboda
1
9
Dubrava
Gaj
8
0
Žabnica
Graničar
1
2
6. kolo
Mladost
Žabnica
Poništeno
Graničar
Dubrava
0
5
Gaj
Lonja
7
2
Sloboda
Milka Trnina
1
10
Ban Jelačić
Strmec
1
8
Zvekovac
Rakovec
0
14
5. kolo
Zvekovac
Mladost
Poništeno
Rakovec
Ban Jelačić
3
0
Strmec
Sloboda
8
1
Milka Trnina
Gaj
21
2
Lonja
Graničar
2
6
Dubrava
Žabnica
1
2
4. kolo
Mladost
Dubrava
Poništeno
Žabnica
Lonja
1
4
Graničar
Milka Trnina
2
3
Gaj
Strmec
1
20
Sloboda
Rakovec
3
2
Ban Jelačić
Zvekovac
3
0
3. kolo
Ban Jelačić
Mladost
3
0
Zvekovac
Sloboda
0
3
Rakovec
Gaj
9
0
Strmec
Graničar
6
0
Milka Trnina
Žabnica
8
2
Lonja
Dubrava
0
14
2. kolo
Mladost
Lonja
0
9
Dubrava
Milka Trnina
0
6
Žabnica
Strmec
3
2
Graničar
Rakovec
1
4
Gaj
Zvekovac
8
0
Sloboda
Ban Jelačić
7
2
1. kolo
Sloboda
Mladost
Poništeno
Ban Jelačić
Gaj
4
4
Zvekovac
Graničar
0
4
Rakovec
Žabnica
5
2
Strmec
Dubrava
11
0
Milka Trnina
Lonja
3*
0