Klub je u sastavu:
NS Vrbovec

Natječe se u:
Liga juniora

Godina osnutka:
1967

 

Juniori

Kontakt osoba: Robert Ević (095 355 3271)

Igra kao domaćin: Subota popodne

Boja majice (domaćin): Zelena

 
 

Trenutna tablica

O P N I Gol razlika B
1 Rakovec 14 13 0 1 53:13 39
2 Strmec 14 10 0 4 48:19 30
3 Lonja 14 9 1 4 37:23 28
4 Sloga Križ 14 5 3 6 30:23 16
5 Ban Jelačić 14 6 0 8 24:42 18
6 Žabnica 14 5 1 8 25:38 16
7 Sloboda 14 4 1 9 23:43 13
8 Zvekovac 14 1 0 13 10:49 3
9 Dubrava 0 0 0 0 0:0 0
 

Raspored

Prethodno kolo (22. kolo)
Strmec
Lonja
3*
0
Rakovec
Dubrava
Poništeno
Zvekovac
Žabnica
0
3*
 

Arhiva rezultata

21. kolo
Žabnica
Ban Jelačić
3*
0
Dubrava
Zvekovac
Poništeno
Lonja
Rakovec
1
3
Sloga Križ
Strmec
3*
0
20. kolo
Rakovec
Sloga Križ
3*
0
Zvekovac
Lonja
0
3*
Sloboda Gradec
Žabnica
2
1
19. kolo
Lonja
Ban Jelačić
3*
0
Sloga Križ
Zvekovac
3*
0
Strmec
Rakovec
3
5
18. kolo
Zvekovac
Strmec
0
3*
Ban Jelačić
Sloga Križ
0
3*
Sloboda Gradec
Lonja
3
4
17. kolo
Sloga
Sloboda
2
2
Strmec
Ban Jelačić
3*
0
Rakovec
Zvekovac
3*
0
16. kolo
Ban Jelačić
Rakovec
0
3*
Sloboda Gradec
Strmec
0
3*
Žabnica
Dubrava
Poništeno
15. kolo
Lonja
Žabnica
3
1
Rakovec
Sloboda Gradec
3*
0
Zvekovac
Ban Jelačić
0
3*
14. kolo
Sloboda
Zvekovac
3
1
Žabnica
Sloga
2
2
Dubrava
Lonja
Poništeno
13. kolo
Sloga
Dubrava
Poništeno
Strmec
Žabnica
2
0
Ban Jelačić
Sloboda
2
1
12. kolo
Žabnica
Rakovec
2
5
Dubrava
Strmec
Poništeno
Lonja
Sloga
2
0
11. kolo
Lonja
Strmec
2
8
Dubrava
Rakovec
Poništeno
Žabnica
Zvekovac
3*
0
10. kolo
Ban Jelačić
Žabnica
3
1
Zvekovac
Dubrava
Poništeno
Rakovec
Lonja
2
1
Strmec
Sloga
3
0*
9. kolo
Sloga
Rakovec
1
2
Lonja
Zvekovac
3*
0
Dubrava
Ban Jelačić
Poništeno
Žabnica
Sloboda
4
3
8. kolo
Sloboda
Dubrava
Poništeno
Ban Jelačić
Lonja
0
7
Zvekovac
Sloga
0
4
Rakovec
Strmec
3*
0
7. kolo
Strmec
Zvekovac
8
0
Sloga
Ban Jelačić
3
5
Lonja
Sloboda
4
0
6. kolo
Sloboda
Sloga
3
2
Ban Jelačić
Strmec
2
5
Zvekovac
Rakovec
1
5
5. kolo
Rakovec
Ban Jelačić
3
4
Strmec
Sloboda
5
1
Dubrava
Žabnica
Poništeno
4. kolo
Žabnica
Lonja
2
3
Sloboda
Rakovec
0
6
Ban Jelačić
Zvekovac
4
3
3. kolo
Zvekovac
Sloboda
5
1
Sloga
Žabnica
6
0
Lonja
Dubrava
Poništeno
2. kolo
Dubrava
Sloga
Poništeno
Žabnica
Strmec
3
2
Sloboda
Ban Jelačić
4
1
1. kolo
Rakovec
Žabnica
7
0
Strmec
Dubrava
Poništeno
Sloga
Lonja
1
1